Gm. Hrubieszów: Po 25 lat za kratami

  • 29.01.2020, 05:33
  • Mariusz Parol
Gm. Hrubieszów: Po 25 lat za kratami
Wyrok 25 lat więzienia usłyszeli dwaj Ukraińcy oskarżeni o zabójstwo 26-letniej Ukrainki. Vołodymyr L. jest byłym lekarzem neuropatologiem, a Artem S. był ukraińskim celnikiem.

Do tej bulwersującej zbrodni doszło 10 czerwca 2017 r. w Brodzicy (gm. Hrubieszów). Ofiarą była 26-letnia obywatelka Ukrainy. Tetiana O. (pochodziła z okolic Kowla). Jej znajomymi byli Volodymyr L., Artem S. i Pavel N.

W czerwcu 2017 r. ta czwórka Ukraińców przebywała w Hrubieszowie. Zarabiali na handlu papierosami przemycanymi z Ukrainy. Współpraca zaczęła szwankować. 10 czerwca Tetiana O. miała wrócić na Ukrainę. Rano wyszła z motelu w Hrubieszowie i wsiadła do samochodu, w którym byli dwaj Ukraińcy: Pavlo N. i Artem S. Pomiędzy kobietą a Artemem S. doszło do kłótni. Tetiana zarzuciła mu kradzież papierosów przeznaczonych na handel oraz jej prywatnej komórki.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haha
Haha 29.01.2020, 20:49
A z jajem co ???

Pozostałe