Sułów: Przy planszach, stolikach i stołach. Zimowy Turniej o Puchar Wójta (WYNIKI)

  • 27.01.2020, 10:18
  • ak
Sułów: Przy planszach, stolikach i stołach. Zimowy Turniej o Puchar Wójta… Fot. Organizatorzy
Warcaby, bilard, piłkarzyki i tenis stołowy – to konkurencje, w których rywalizowali uczestnicy IX edycji Zimowego Turnieju o puchar Wójta Gminy Sułów. Zawody odbyły się w zeszłym tygodniu.

Uczestnicy turnieju rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów (klasy I-VI) i seniorów (klasy VII-VIII oraz dorośli).

Wśród najmłodszych graczy w warcaby najlepszy był Oskar Kania, a za nim uplasowali się Mikołaj Łoś i Łukasz Kukułowicz. W grupie seniorów pierwsze miejsce zajął Jacek Szczerba, a pozostałe: Mateusz Poźniak i Michał Magdziarz.

Najlepszym bilardzistą w kategorii juniorów okazał się Sebastian Mazur, pokonując Mikołaja Łosia oraz Arletę Chwiejczak i Krystiana Wiącka. W grupie seniorów triumfował Krzysztof Kaszak przed Michałem Magdziarzem oraz Mateusz Poźniak.

Marcelina Mazur okazała się najlepszą tenisistką stołową w kategorii dziewcząt młodszych. Na podium znalazły się także Julia Nowogrodzka i Wiktoria Banach. W grupie chłopców kolejność była następująca: Oskar Kania, Mikołaj Łoś i Szymon Studziński. Michał Magdziarz był najlepszy w kategorii seniorów, pokonując Jacka Szczerbę, Wojciecha Jezierskiego. W kategorii seniorek wygrała Patrycja Węglowska, a druga była Jagoda Mączka.

Najlepszymi graczami w piłkarzyki okazali się w grupie juniorów Gabriel Mazur i Kacper Wiącek. Na drugim miejscu znaleźli się Mikołaj Wiącek i Adrian Makaj, a na trzecim: Mikołaj Łoś i Szymon Studziński. Wśród seniorów triumfowali Michał Magdziarz i Mateusz Poźniak, którzy pokonali Mateusza Lipskiego i Jacka Szczerbę oraz Mateusza Makaja i Krzysztofa Kaszaka.

Organizatorami turnieju byli: Gminna Biblioteka Publiczna im. Feliksy Poździk w Sułowie, GKRPA w Sułowie, OSP Sułów, SP w Sułowie, SP w Michalowie, SP w Tworyczowie.

Nad przebiegiem rozgrywek czuwała Komisja Sędziowska w składzie: Maria Godzisz, Piotr Szczurek, Dariusz Latawiec.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe