Teatr Tańca w ZDK. Rozdajemy wejściówki

  • 27.01.2020, 08:36
  • ak
Teatr Tańca w ZDK. Rozdajemy wejściówki
To będzie wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Na deskach Zamojskiego Domu Kultury zostanie wystawiony spektakl Polskiego Teatru Tańca, najstarszego tego rodzaju zespołu w Polsce.

Przedstawienie zatytułowane "45" to historia młodych tancerzy, którzy wybrali sztukę jako sposób na swoje życie. Spektakl powstał jako zwieńczenie czterdziestego piątego sezonu artystycznego zespołu założonego przez Conrada Drzewieckiego w 1973 r. "45" ma formę interaktywnej podróży z udziałem publiczności. Jaki będzie finał tej wyprawy? Można się przekonać w ZDK-u, 6 lutego o godz. 18.

Bilety wstępu kosztują jedynie 20 złotych. Są do kupienia w kasie ZDK-u. Nasi czytelnicy mają szanse na pięć jednoosobowych wejściówek. Będzie je można wygrać wkrótce w konkursie, który ogłosimy niebawem na naszym facebookowym profilu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe