A może na zakupy do Żdanowa?

  • 25.01.2020, 14:47
  • m
A może na zakupy do Żdanowa?
Dziś po raz pierwszy klienci robią zakupy w nowym sklepie PSS Społem w Żdanowie.

Nowoczesny obiekt w formie okrąglaka powstał w sześć miesięcy. Inwestycja kosztowała 3,7 mln zł i została sfinansowana ze środków własnych Społem PSS „Robotnik” w Zamościu. W nowej placówce zatrudnienie znalazło 10 pracowników, wśród nich 2 mężczyzn. Sklepem kieruje Marzena Lesiuk.

Nowoczesny obiekt klasy LUX jest 21 placówką prężnie działającej spółdzielni. Zamojski Społem posiada już 21 sklepów oprócz tego w Żdanowie, 18 sklepów w Zamościu i 2 w Tomaszowie Lub. Zatrudnia 360 osób.

m

Zdjęcia (9)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niki
Niki 27.01.2020, 00:17
Jak to po co ksiadz to proste bo ma udziały w społem wiec nie moglo go zabraknać i faktycznie był proboszczem w Lipsku
Wujek
Wujek 26.01.2020, 20:51
A po kiego tam katabas?
Roman
Roman 26.01.2020, 13:31
Wójt i pleban jak zwykle. Ach ten wąsik 😅
Ateista
Ateista 26.01.2020, 08:55
A klecha w jakim celu tam się szwęda?? Chyba dla kasy, ciekawe ile skasował za machanie miotełką?
Aa
Aa 26.01.2020, 16:31
A co Biedronia z żoną mieli zaprosić???
tak, ćwoku
tak, ćwoku 26.01.2020, 09:02
Debil a nie ateista. DEBIL
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 26.01.2020, 07:12
Bez cienia złośliwości - wszyscy obecni na otwarciu powinni zmówić Zdrowaśkę'' w intencji ,,Daj Boziu klienta''. I mniejsza o to, że ta prośba utonie w przestworzach nieba
Mario79
Mario79 25.01.2020, 21:13
Tylko wino i piwo było poświęcone
bo krople tylko na to spadły
Z Zamościa
Z Zamościa 25.01.2020, 20:41
Chciałbym kupować tylko w polskich sklepach np PSS-ach, ale większość towarów jest tam droższa. Dlaczego sieć sklepów PSS (kilkanascie w regionie) nie może zaproponować lepszych cen i zakasowac biedronki, lidle itp. Mają swoje piekarnie a chleb najczęściej czerstwy, a ich chleb w stokrotce ciepły???
Janek
Janek 26.01.2020, 10:12
Ciekawe jest to ,że ceny maja uzależnione od umiejscowienia no na św Piątka osiągneli apogeum jedynym odnośnikiem może mogą być delikatesy obok dworca a tu komuna jak była jest większość to stare baby zabijające wzrokiem pretensjia po co tu jesteś
wasik
wasik 25.01.2020, 19:42
A co tam innego jest niż w Zamościu,chyba tylko kilometrów do przebycia.

X
X 25.01.2020, 18:51
Widzę stare Lipsko, ale tam nic się nie zmienia. Przyrost formy nad treścią. Telewizje na zamówienie i inne sprawy takie same. Będzie głośno jeszcze bardziej.
Xxl
Xxl 25.01.2020, 19:30
Jakie lipsko.co ty piedolisz
Analiyk
Analiyk 26.01.2020, 23:13
Zdanow, lipsko ???? Przeciez to srodek Skokowki. Społdzelcy !!! Utopiono wasze prawie 4 mln.Z tego nic nic nie bedzie a na pewno nie bedzie zyskow
Do Xxl
Do Xxl 26.01.2020, 23:09
Wytrzezwiej prosty chłopie i pomyśl! Może się uda!
ola
ola 25.01.2020, 17:31
Super, tak trzymać. Dobre, bo Polskie!
^_^
^_^ 25.01.2020, 16:04
skoro poświecił sklep, znaczy ze alkohol w sklepie tez jest świecony? :)
nie chlej tyle
nie chlej tyle 26.01.2020, 09:03
widać co tylko towarzysza interesuje

Pozostałe