Były pieniądze, będą rozliczenia

  • 21.01.2020, 14:44
  • m
Były pieniądze, będą rozliczenia
Panie z Kół gospodyń Wiejskich w powiecie tomaszowskim już wiedzą jak rozliczyć się z Urzędem Skarbowym i Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

20 stycznia w starostwie w Tomaszowie Lubelskim spotkały się przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu tomaszowskiego. Panie dowiedziały się jak powinny rozliczać się koła z wydatkowania pomocy finansowej przyznanej przez im przez budżet państwa w ubiegłym roku tj. jak złożyć sprawozdanie do ARiMR i poprawnie wypełnić formularz CIT-8.

W spotkaniu, oprócz pań z KGW uczestniczyli m.in.: poseł Tomasz Zieliński, starosta Henryk Karwan, członkowie zarządu powiatu Katarzyna Gucz i Jan Fila, specjalista ds KGW z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Piotr Kielar oraz burmistrzowie i wójtowie z miast i gmin powiatu tomaszowskiego

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe