Na ferie do Jarczowa ..

  • 21.01.2020, 12:39
  • m
Na ferie do Jarczowa ..
… zaprasza dzieci tamtejszy Samorządowy Ośrodek Kultury.

20 stycznia w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie rozpoczęły się "Bajkowe ferie z kulturą. Trwać będą do 24 styczna. 

- Ferie w SOK oficjalne otworzył wójt Tomasz Tyrka. Grał z uczestnikami zajęć w szachy, życzył im miłych wrażeń na każdy dzień zajęć, a następnie zaprosił wszystkich do urzędu gminy, gdzie zapoznał dzieci z pracą urzędu. Miłym zaskoczeniem były przygotowane dla nas foldery i słodycze. Nie ukrywamy, że największą atrakcją dla dzieci był fotel wójta. Każdy chciał w nim usiąść. Zapraszamy do SOK, na każdy dzień przygotowane mamy moc atrakcji dla dzieci.- zachęca Katarzyna Dziura kierownik SOK w Jarczowie. 

 

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe