Centrum otwarte

  • 21.01.2020, 12:09
  • m
Centrum otwarte
16 stycznia w Szczebrzeszynie oficjalnie otwarto Centrum Muzealno-Edukacyjne i amfiteatr. W odnowionym budynku swoją siedzibę będą miały m.in. Orkiestra Dęta „Echo Kniei”, pracownie artystyczne z MDK, studio nagrań.

Realizacja tej inwestycji kosztowała kosztowała ponad 2 mln. zł. Koszty te pokryło w 85 proc. dofinansowanie z UE, a w 10 proc dotacja celowa z budżetu państwa. Wkład własny miasta wyniósł łącznie ponad 543 tys. zł.

W uroczystym otwarciu Centrum uczestniczyli min. burmistrz Henryk Matej, przewodniczący Zbigniew Złomańczuk i miejscy radni, zaproszenie goście i przedstawiciele wszystkich grup społeczności lokalnej Szczebrzeszyna.

m

Załączone pliki do pobrania (2)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe