Fajki w rudzie

  • 21.01.2020, 12:40
  • m
Fajki w rudzie
Najpierw trzeba było odkryć, że tam są, a potem wielu godzin żmudnej pracy, aby je wydobyć spod rudy żelaza. Ale się udało. Komuś nie udało się przeszmuglować 6 tysięcy paczek papierosów, których wartość rynkowa wynosi ponad 86 tys. zł.

W niedzielę 19 stycznia w pociągu towarowym, który wjechał z Ukrainy do Polski funkcjonariusze Oddziału Celnego w Hrubieszowie wraz z funkcjonariuszami tamtejszej placówki Straży Granicznej ujawnili ponad 6 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Pomógł im w tym skaner RTG do prześwietlania składów towarowych. Owinięte w czarną folię papierosy były ukryte w dwóch wagonach z rudą żelaza. Po wielogodzinnej, żmudnej pracy udało się je wydobyć. Wartość rynkowa zatrzymanych papierosów to ponad 86 tys. zł.

 


 

m

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe