2 tony karmy dla psów i kotów

  • 23.01.2020, 08:35
  • par
2 tony karmy dla psów i kotów
Około 1,7 tony różnego rodzaju karmy dla zwierząt zebrano podczas akcji "Pełna miska dla schroniska". Zbiórkę zainicjowała i razem z wolontariuszami przeprowadziła Ochotnicza Straż Pożarna w Hrubieszowie.

Akcja "Pełna miska dla schroniska" trwała od 19 grudnia. Zbiórkę karmy dla zwierząt prowadzono w Delikatesach Centrum na os. Jagiellońskie w Hrubieszowie, w sklepach Lewiatan (przy ul. 3 Maja i Zamojskiej), w salonach La Beauty (przy ul. Narutowicza i Mickiewicza) oraz Mr&Miss przy ul. Mickiewicza, a także w Hrubieszowskim Domu Kultury i w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Partyzantów.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe