Szybowce poszybowały daleko

  • 20.01.2020, 14:12
  • m
Szybowce poszybowały daleko
Drużyny dwu modelarni z Zamojszczyzny rywalizowały w Chełmie z drużyną modelarni z Krzczonowa.

16 stycznia w hali MOSiR w Chełmie, odbyły się zorganizowane przez chełmski MDK XXXVIII Zawody Modeli Szybowców Halowych F1N. W rywalizacji uczestniczyli zawodnicy z Modelarni UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa, Klubu Modelarskiego „Miniatura” z Krzczonowa i Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Każdy ze startujących wykonał swoimi modelami w trzech seriach po trzy loty. O miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała suma czasów trzech najdłuższych lotów.

Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

W grupie wiekowej „młodzik młodszy” pierwsze miejsce zajął Kacper Hołuj, a drugie Dawid Hunkiewicz. Obaj z Modelarnii UKS „JEDYNKA” z Hrubieszowa.

W grupie wiekowej „młodzik” triumfowali: Hubert Kordas z Modelarni Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego w Zamościu, Karol Szumiata z Modelarni UKS „JEDYNKA” i Filip Dziedzic z Modelarni SM im. Jana Zamoyskiego. W grupie wiekowej „junior”: Jakub Wezgraj, Jakub Kopera i Mateusz Mięczak. Wszyscy z Modelarni UKS „JEDYNKA”. W grupie wiekowej "senior": Roman Bikowski z Modelarni SM im. Jana Zamoyskiego i Leszek Kryszczuk z Modelarni UKS „JEDYNKA”. W grupie wiekowej "senior 60+"; Stanisław Mosór z Modelarni SM im. Jana Zamoyskiego i Ryszard Nowak z Modelarni UKS „JEDYNKA”.


 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe