Zamknęli drzwi dla grypy

  • 21.01.2020, 06:17
  • Bogdan Nowak
Zamknęli drzwi dla grypy
Osoby chcące odwiedzić pacjentów Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu na pewno będą zawiedzione. Wizyty w najbliższym czasie będą niemożliwe.

Dlaczego? Taki komunikat zamieszczono na stronie tej placówki: "W związku z licznymi zachorowaniami na grypę i infekcje grypopodobne wśród pacjentów i w otoczeniu szpitala z dniem 16 stycznia 2020 r. zostały wstrzymane odwiedziny pacjentów na oddziałach" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie szpitala "papieskiego". 

Nie wiadomo do kiedy to zarządzenie będzie obowiązywać.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kroniki hobbita
Kroniki hobbita 24.01.2020, 20:42
Przejsciu stoi gandalf szary you grypa not pas takie czary mary
Magiczne dzwi baranie sny
Magiczne dzwi baranie sny 24.01.2020, 20:37
Cudowne ozdrowienia w zamosciu drzwi grypo pdporne , ty wchodzisz grypa nie , chetnie kupie taki dzwi jak w tytule , nawet kradzione zeszpitala . Przez kture wirus nie przepitala . Zamontuj se w domu nie cza ci szpitala i mie potrzebne ci zadne leki masz dzwi odporne wiec olej apteki .
Luk Spy
Luk Spy 21.01.2020, 16:58
Odpowiedzialność za taki stan rzeczy powinnam ponieść piel. Epidemioligiczna. Jakieś procedury są zaniedbywane.
Arek
Arek 21.01.2020, 08:58
Tam cały czas są infekcje i zakażenia bakteryjne jak lato tak i zima zdało by się zrobić z tym porządek.Ile osób zmarło wskutek zakażenia.

Pozostałe