Oświatowo bezboleśnie

  • 01.02.2017, 11:59
  • mk /dołącz no nas na FB!
Oświatowo bezboleśnie mk
– Z całą satysfakcją można powiedzieć, że miasto Zamość jest bardzo dobrze przygotowane do wdrażania reformy oświaty – powiedziała podczas konferencji prasowej zorganizowanej w ratuszu Teresa Misiuk, Lubelski Kurator Oświaty.

Do 31 marca samorządy są zobowiązane do przyjęcia odpowiednich uchwał i tworzenia nowej sieci szkół. 27 stycznia Lubelskie Kuratorium Oświaty i Miasto Zamość zorganizowało konferencję prasową, podczas której mówiono o tym, jak reforma edukacji będzie wdrażana w Zamościu.  

Przypomnijmy, że reforma edukacji w Polsce spowoduje wygaszenie szkół gimnazjalnych i powrót do poprzedniego systemu ośmioklasowych szkół podstawowych i czteroletnich szkół średnich (5-letnich techników). W wyniku reformy od 2017 nie będzie naboru do gimnazjów. 

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk /dołącz no nas na FB!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe