Hrubieszów: Urzędnik na telefon przyjedzie do petenta

  • 17.01.2020, 12:27
  • ak
Hrubieszów: Urzędnik na telefon przyjedzie do petenta Fot. pixabay.com
To prawdziwa rewolucja w sposobie załatwiania spraw w hrubieszowskim magistracie. Wprowadzono tam usługę "Mobilny Urzędnik". Mogą z niej korzystać osoby niepełnosprawne i starsze, dla których wizyta w urzędzie jest problemem.

Jeśli ktoś chce, by pracownicy magistratu złożyli mu wizytę w domu, powinien zatelefonować do sekretariatu pod nr: 84 696 23 80 wew. 22 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30) albo wysłać e-mail na adres: [email protected] W zgłoszeniu należy wyjaśnić, czego sprawa dotyczy i podać swoje dane oraz numer telefonu.

Zgłoszenia obsługiwane będą w kolejności ich przyjęcia, a wizyt urzędników należy się spodziewać we wtorki w godz. 10-14. Wcześniej urzędnik zatelefonuje, by ustalić sposób załatwienia sprawy i termin wizyty.

Mobilni pracownicy mogą pomagać w wypełnianiu dokumentów, przyjmować je i dostarczać do magistratu, a także wyjaśniać procedury.

Więcej informacji na temat nowej usługi można uzyskać osobiście w Urzędzie Miasta Hrubieszów, ul. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala” 1 (podinspektor ds. społecznych, pok . 16) lub pod nr tel. 84 696 23 80 wew. 24.

Regulamin usługi "Mobilny Urzędnik" dostępny w załączniku poniżej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
polik
polik 22.01.2020, 12:26
wszystko cacy cacy, proponuje spojrzeć na rachunki za wodę i odprowadzanie scieków, rozboli was glowa, jeszcze trochę a okaże się że taniej jest kupic wode mineralna i z niej korzystac do celow bytowych niz kupować z miejskiej sieci

Pozostałe