Werbkowice: Klub Seniora rozpoczął działalność

  • 18.01.2020, 10:11
  • ak
Werbkowice: Klub Seniora rozpoczął działalność Fot. UG Werbkowice
Wszystko zostało przygotowane wcześniej, a w środę, 15 stycznia Klub Senior+ oficjalnie rozpoczął swoją działalność w Werbkowicach.

Najpierw odbyło się przy ciastkach i kawie spotkanie organizacyjne uczestników. Wzięła w nim udział również wójt Agnieszka Skubis-Rafalska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Maria Knap. Zgromadzeni zapoznali się z zasadami działalności klubu, wybrali radę i omówili plan działania na ten miesiąc.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nie senior
nie senior 19.01.2020, 18:45
a jakie są zasady przyjmowania do klubu, czy to jest klub tylko dla werbkowiczan, bo tak na tym zdjęciu zdaje mi się wyglądać, klub powstał za publiczne pieniądze w tym moje jako podatnika gminy. wiec może jakieś informacje gdzie jest regulamin. a na marginesie czy ta Pani Dyrektor ma wykształcenie i wiedze aby taki przedsięwzięcie prowadzić? bo w innych nie bardzo.
A.
A. 20.01.2020, 09:48
Nie wiem czy ty aby dobrze widzisz albo znasz wszystkich na zdjeciu, bo ja tez jestem z Werbkowic i widze tu lidzi z pobliskich miejscowosci.
fan
fan 19.01.2020, 18:00
Biedroń ma "Wiosnę", a Werbkowice "Jesień", a dokładnie Klub Seniora "Nasza Jesień"! Brawo za nazwę. Niezwykle oryginalna ?
Elvis
Elvis 18.01.2020, 17:34
Przeciez za wojta Bojlo tez dzialal klub seniora ! Ale sukces,!
A kiedy będzie obiecana przed wyborami obnizka cen za świeci ?

Pozostałe