Zamość: Tetris Challenge w "Mundurówce"

  • 17.01.2020, 08:15
  • Materiał nadesłany
Zamość: Tetris Challenge w "Mundurówce" Fot. LO CSM Zamość
Uczniowie klas wojskowych i strażackich Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych im. Powstania Zamojskiego w Zamościu włączyli się do światowego wyzwania #TetrisChallenge.

W internecie pojawiają się zdjęcia z całego świata oznaczone hasłem #TetrisChallenge. Można na nich zobaczyć, jak służby "rozkładają się na części pierwsze". Zdjęcia "TetrisChallenge pokazują wyposażenie pojazdów wojska, straży pożarnej, ratownictwa medycznego czy policji. Do akcji włączają się też przedstawiciele innych służb z całego świata.

Jako pierwsi wyzwanie podjęli uczniowie klas wojskowych LO CSM Zamość. Do swojego #TetrisChallenge wykorzystali wyposażenie, na które złożyły się repliki karabinków beryl, łopatki piechoty, hełmy, kamizelki, plecaki itd. Do zdjęcia zaangażowali również samochód marki UAZ, pozyskany przez szkołę od Ministerstwa Obrony Narodowej. Następnie wyzwanie podjęli uczniowie klas strażackich przy wsparciu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Podczas przedsięwzięcia mogli zaprezentować sprzęt PSP w Zamościu, z którego mogą korzystać podczas zajęć z edukacji straży pożarnej.

Wkrótce kolejne odsłony wyzwania #TetrisChallenge w "Mundurówce". Więcej informacji na temat różnych działań podejmowanych przez uczniów zamojskiej "Mundurówki" można znaleźć na stronie internetowej www.locsm.edu.pl oraz na profilu szkoły na Facebooku: www.facebook.com/locsmz/ .

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe