Zamość: Poważna stłuczka na skrzyżowaniu ul. Młyńskiej i Lwowskiej

  • 16.01.2020, 10:30
  • ak
Zamość: Poważna stłuczka na skrzyżowaniu ul. Młyńskiej i Lwowskiej Fot. policja.pl
Siła uderzenia była bardzo duża, samochody zostały poważniej zniszczone. Na szczęście nikomu z uczestników kolizji, która w środę, 15 stycznia wydarzyła się na skrzyżowaniu ulic Młyńskiej i Lwowskiej w Zamościu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 21. Z ustaleń policji wynika, że winę za stłuczkę ponosi 21-letnia mieszkanka Krasnobrodu. Kobieta jechała ulicą Młyńską, na skrzyżowaniu z Lwowską skręciła w lewo, ale nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu renaultem 43-latkowi z gminy Zamość, który z ulicy Polnej jechał na wprost. Samochody się zderzyły z dużą siłą. Wystrzeliły w nich poduszki powietrzne, doszło do rozlania płynów.

Ani kobiecie, ani mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Do szpitala przewiezione zostało kilkuletnie dziecko, które podróżowało renaultem, ale i ono wyszło ze stłuczki bez poważniejszych obrażeń.

Sprawczyni kolizji została przez policję ukarana mandatem.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
erwin
erwin 26.01.2020, 09:35
czy ktoś może napisać jakiej marki było drugie auto, bo wiemy że jedno było to renault a drugie?
Edi
Edi 17.01.2020, 10:03
Jechałem obok tego wypadku jak już była policja i oba samochody były znacznie zniszczone, niemożliwe żeby to się stało przy ruszaniu, to po pierwsze. A po drugie bardzo dobrze ze kierująca dostała mandat, jeszcze powinni ją wysłać na doszkalanie. Skoro przy niedziałających już po 21 światłach wali po tej ulicy jak chce to znaczy ze nie zna znaków/ nie patrzy na nie. I nie brońcie jej ze nic się nie stało.
Ja
Ja 17.01.2020, 15:50
A gdzie jest napisane że stało się to przy ruszaniu?
Zmc
Zmc 17.01.2020, 12:42
tak się składa, że jechałem za jednym z pojazdów, które stały na DZIAŁAJĄCYCH światłach. Jeśli tylko jechałes obok tego zdarzenia nie widząc go to proponuje nie komentować jeśli nie wiesz co piszesz.
Nauka jazdy
Nauka jazdy 18.01.2020, 15:18
Dziwne bo jechałem wtedy też i sygnalizacja byla wyłąnczona mrugalo pomarańczowe
Ratownik RGRD
Ratownik RGRD 20.01.2020, 06:13
Być może jechał Pan już długo po zdarzeniu, bo kiedy my tam przybyliśmy to sygnalizator działał normalnie. A tak poza tematem nie mógło mrugać pomarańczowe gdzyz takiego światła nie ma na sygnalizatorze.
Oboje kierowcy mieli podany sygnał zielony tylko jedno z nich nie udzieliło pierwszenstwa drugiemu.
Instruktor
Instruktor 17.01.2020, 05:13
Kronika tygodnia jak widać lubi wszystko wyolbrzymiać na kożyść redakcji. Szkoda że jeszcze nie napisali iż owe samochody dachowały. Skandal.
zmc
zmc 16.01.2020, 16:27
Chciałem tylko zaznaczyć, że jako świadek wypadku widziałem, że samochody zderzyły się przy BARDZO MAŁEJ prędkości ponieważ dopiero ruszały. Samochody nie zostały bardzo zniszczone. Wystrzelila tylko JEDNA poduszka. Zastanawiam się kiedy przestaniecie pisać takie bzdury lub chociaż poprawnie składniowo.Nie pozdrawiam.
Z.
Z. 16.01.2020, 15:45
Ciekawe czy drugi kieriwca został ukarany, za przewożenie dziecka bez fotelika? Szkoda że nie myśli o bezpieczeństwie własnego dziecka......
L.O.
L.O. 16.01.2020, 19:47
Odpowiedź do Z: Nie wiem skąd taka informacja że dziecko jechało bez fotelika? Wręcz przeciwnie dziecko było w foteliku i miało zapięte pasy a ten co pisze takie bzdury jest zwykłym ... brak słów.
Ratownik RGRD
Ratownik RGRD 20.01.2020, 06:15
Jako, że byliśmy na miejscu potwierdzamy zasady bezpiecznego przetworzenia dziecka były zachowane dla tego właśnie dziecko nie odniosło obrażeń.
Kierowca z Zamościa
Kierowca z Zamościa 16.01.2020, 11:00
Policja niech przyjrzy się co się dzieje za Przychodnią Puls w Zamościu, z obu stron zakaz zatrzymywania i postoju. Mało kogo to interesuje parkujące samochody blokują jezdnię powodując zagrożenie i zamieszanie a przecież od strony ulicy Jana Pawła II jest parking co prawda płatny chyba 2 PLN ale jak się ma samochód to chyba i na parking trzeba mieć !!
Ratownik RGRD
Ratownik RGRD 20.01.2020, 06:18
Komentarz chyba nie koniecznie do artykułu. Co ma opisana kolizja do parkowania przy pulsie?
Pfpfpf
Pfpfpf 16.01.2020, 12:49
Ciekawe czy pan/i kierowca z Zamoscia nigdy nie zostawil tam samochodu ?

Pozostałe