Bitwy Tomaszowskie 2019 to Bezpieczna Impreza

  • 18.01.2020, 09:00
  • ak
Bitwy Tomaszowskie 2019 to Bezpieczna Impreza Fot. UM Tomaszów Lubelski
Organizowane co roku we wrześniu rekonstrukcje Bitew Tomaszowskich są wydarzeniem cyklicznym. Ich tegoroczna edycja została wyróżniona w konkursie "Bezpieczna Impreza".

Finałowa gala konkursu odbyła się w piątek, 10 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Do walki o nagrody nominowane były najróżniejsze wydarzenia odbywające się w zeszłym roku na Lubelszczyźnie. Po konsultacjach m.in. z policją, strażą pożarną i pogotowiem wybrano te, które odznaczały się najwyższym stopniem bezpieczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: BITWY TOMASZOWSKIE. TAK BYŁO WE WRZEŚNIU 1939 ROKU (ZDJĘCIA)

W tym roku statuetki otrzymali: burmistrz Tomaszowa Lubelskiego za organizację Rekonstrukcji Bitwy pod Tomaszowem Lubelskim, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki za koncerty i wydarzenia zamkowe w Kazimierzu Dolnym, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego za Dni Bialskiej Podlaskiej, Warsztaty Kultury Lublin za Caranaval Sztukmistrzów oraz Polski Związek Piłki Nożnej za wydarzenie jakim były Mistrzostwa Świata U-20 w piłce nożnej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe