Gm. Księżpol: Majdan Nowy górą! Zgarnęli puchar wójta

  • 18.01.2020, 08:03
  • ak
Gm. Księżpol: Majdan Nowy górą! Zgarnęli puchar wójta Fot. Organizatorzy
Nie było mocnych na ekipę z Majdanu Nowego. Reprezentacja tej wioski wygrała Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Księżpol.

Zawody zaczęły się we wtorek, 14 stycznia. Wzięło w nich udział sześć drużyn. Ostateczne rozstrzygnięcie turnieju nastąpiło dzień później. Rozgrywki w hali Szkoły Podstawowej w Księżpolu wygrała reprezentacja Majdanu Nowego. Drugie miejsce zajęły Zynie, a trzecie Księżpol.

Zwycięska ekipa grała w składzie: Maria Wróbel, Rafał Gęborys, Arkadiusz Kusiak, Adam Żbikowski, Stanisław Pisklak, Krzysztof Kuceł, Marcin Zygmunt i Arkadiusz Micyk (kapitan).

Turniej sędziowali Iwona Krupczak i Henryk Kozyra.

To były pierwsze takie zawody, ale możliwe, że odbędą się kolejne. Zrodził się też pomysł na organizację gminnej ligi siatkówki.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ja
ja 18.01.2020, 10:30
To które sołectwo wystawiło drużynę Majdan Nowy czy Stary czy powybierali sobie najlepszych? A gdzie fair play?

Pozostałe