Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ awansowali w ogólnopolskim konkursie

  • 15.01.2020, 11:00
  • ak
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ awansowali w ogólnopolskim konkursie Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Jeden sukces już na koncie mają. Powalczą o następny. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju awansowali do kolejnego etapu turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces na Bank”.

Szkołę reprezentuje w tym konkursie drużyna w składzie: Nicole Dudzic, Karolina Siek, Filip Świtała, Michał Kleban i Jakub Jamroz. Ich opiekunem jest Andrzej Szatowski.

Młodzi biłgorajanie rywalizują z rówieśnikami ze szkół średnich z całej Polski. Uczniowie muszą wykazać się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii, a także podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwią im zdobywanie jak największej ilości punktów w określonym czasie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe