Zaadoptuj psa, będziesz mieć przyjaciela

  • 15.01.2020, 14:09
  • ak
Zaadoptuj psa, będziesz mieć przyjaciela Kazar czeka na nowych właścicieli
Spotkał je smutny los. Ale nie muszą być na taki skazane. Kilka psiaków z powiatu biłgorajskiego czeka na adopcję.

Jednym z nich jest uroczy, niewielki Maxio. To kochany i wesoły przytulak. Ma ok. 2 lat.  Mieszka w domu tymczasowym i czeka na stały, gdzie ktoś okaże mu serce, a on będzie mógł się odwzajemnić dozgonną wdzięcznością. Co ważne, piesek potrafi się w domu zachować, jak należy. Umie zachować czystość, jest grzeczny i spokojny, a podczas spacerów posłusznie chodzi na smyczy. Akceptuje koty i potrafi dogadać się z większością psów. Mieszka teraz w Biłgoraju. Jeśli znajdzie się dla niego właściciel, zostanie do niego dowieziony. Max został odrobaczony i odpchlony oraz zaszczepiony. Piesek na pewno nie zostanie oddany na łańcuch. Telefon w sprawie adopcji: 722 172 868.

W przytulisku w Józefowie na swój nowy dom, kochającą pą albo pana czeka Perełka. To niewielka suczka, łasa na pieszczoty. Z radością wita każdego człowieka: skacze do góry jak piłeczka, wesoło merda ogonkiem, chce być przytulana, łaknie miłości. Więcej informacji o Perełce i kontakt w sprawie adopcji: 795 009 705.

Pod ten sam numer powinna telefonować osoba, która zdecyduje się dać dom Kazarowi. To pies, młody, ok. 2-letni, w typie owczarka. On również jest do wzięcia z józefowskiego schroniska. Kazar ma mnóstwo energii. Przyda mu się więc dom, w którym opiekun zapewni psiakowi wystarczającą ilość spacerów i zabaw. To mądry piesek, wszystkiego uda się go nauczyć.

Lora także mieszka w Józefowie. Młoda suczka uwielbia obecność człowieka, ubiega się o jego zainteresowanie. Ale w kojcu nie jest jej dobrze, zasługuje na ciepły kąt i miłość. Będzie z pewnością wspaniałym kompanem i przyjacielem. Nie ma w niej nawet grama agresji, jest spokojna, potulna, serdeczna i ciekawa wszystkiego, co nowe. Telefon w sprawie adopcji : 795 009 705.

Jest w okolicach Biłgoraja jeszcze jedna suczka do zaadoptowania. Nie ma póki co imienia, można jej nadać nowe. Psinka niedawno straciła swojego pana, za którym całe swoje 2-letnie życie biegała po wsi. Początkowo bała się obcych ludzi, ale zaczyna im ufać. Może ktoś chcę zaopiekować się sunią? Może znowu poczuje się kochana? Nie skazujmy jej na błąkanie się po wsi. Tel: 795 009 705. 

ak

Zdjęcia (5)

Kazar
Lora
Maksio.
Perła
Samotna sunia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe