Zamość: Taekwondecy z Mechanika z medalami

  • 15.01.2020, 09:00
  • ak
Zamość: Taekwondecy z Mechanika z medalami Fot. UKS Mechanik Zamość
Aż 18 medali zdobyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Mechanik Zamość podczas Mikołajkowego Pucharu Łopiennika.

Na sukces klubu zapracował przede wszystkim Krzysztof Milczuk, który przywiózł do Zamościa aż trzy złote krążki. Dwa złote i jeden brązowy medal wywalczył Grzegorz Stecko. Daria Sobczuk również zdobyła dwa razy złoto, a także jeden srebrny krążek. Oliwier Sobczuk ma w swojej kolekcji brązowy medal, a Nikola Kułaj jeden złoty i trzy srebrne. Po jednym krążku w Łopienniku wywalczyli: Izabela Kułaj (brąz), Maja Sokołowska (srebro) i Zuzanna Pyra (brąz).

W zawodach uczestniczyło 126 zawodników i zawodniczek z województwa lubelskiego. Trenerem UKS Mechanik Zamość jest Waldemar Lisowski.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haneczks
Haneczks 19.01.2020, 11:50
Brawo dzieciaki, brawo trener. Co do Kroniki Tygodnia to Daria i Oliwier Sobczuk nie Sopczuk. To jest nazwisko i powinno sie je pisac poprawnie.
jan III
jan III 15.01.2020, 16:38
Super! Gratulacje dla zawodników i trenera.

Pozostałe