Plan zrealizowany

  • 17.01.2020, 07:03
  • MaSzt
Plan zrealizowany Dwa lata temu Mateusz Chorębała reprezentował Olendra Sól w klasie okręgowej.
Trener Mirosław Król nie miał łatwego zadania, bo przejął Olendra Sól na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek. W dodatku zespół z Soli szykował się do występów w klasie B i nie był przygotowany na pozostanie w wyższej lidze. Końcówka jesieni dała dobry prognostyk przed rundą rewanżową.

Olender Sól nie miał w rundzie jesiennej wysoko zawieszonej poprzeczki. Trener Mirosław Król wyznaczył swoim podopiecznym plan w postaci zdobycia piętnastu punktów. I ten cel został zrealizowany w stu procentach. 

– Na więcej nie mogłem liczyć, bo wiedziałem, z jakimi trudnościami przyszło nam się zmierzyć. Objąłem Olendra na tydzień przed pierwszą kolejką. Drużyna miała grać w klasie B bez trenera. Do gry w klasie A była kompletnie nieprzygotowana. Brakowało zawodników, latem nie było treningów. Mocno wahałem się, czy podjąć się pracy w Soli. Zaryzykowałem. I nie żałuję – mówi trener Król.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe