Plebiscyt sportowy 2020: Będą nowe kategorie (LISTA NOMINOWANYCH)

  • 15.01.2020, 08:00
  • MaSzt
Plebiscyt sportowy 2020: Będą nowe kategorie (LISTA NOMINOWANYCH)
W XX Plebiscycie Piłkarskim "Kroniki Tygodnia" planujemy dodatkowe nagrody dla najlepszych i najpopularniejszych w 2019 przedstawicieli środowiska piłkarskiego Zamojszczyzny. Mamy już kilka propozycji, ale liczymy także na kreatywność naszych czytelników.

W jubileuszowym XX Plebiscycie Piłkarskim "Kroniki Tygodnia" czytelnicy wybiorą Piłkarza, Trenera, Młodzieżowca, Działacza i Drużynę Roku 2019 na Zamojszczyźnie. O zwycięstwie w każdej spośród tych pięciu kategorii zadecyduje liczba głosów, oddanych na kuponach, które od kilku numerów publikujemy na naszych łamach. Ostatni kupon planujemy wydrukować w wydaniu "Kroniki Tygodnia" nr 7 (1468) z dn. 18 lutego. Głosy czytelników będziemy przyjmowali do 21 lutego (piątek). Tydzień później ogłosimy wyniki plebiscytu podczas uroczystej gali. A ponieważ chcielibyśmy wyróżnić i nagrodzić więcej popularnych przedstawicieli środowiska piłkarskiego okręgu zamojskiego, to planujemy wprowadzić dodatkowe, "pozakonkursowe" kategorie. W związku z tym prosimy Was, drodzy czytelnicy, o podpowiedzi, kto i za co mógłby otrzymać nagrodę specjalną. Może to być "piłkarskie wydarzenie roku", "gol roku" lub cokolwiek innego, nawet humorystycznego, co Waszym zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Liczymy na to, że wykażecie się kreatywnością. Propozycje prosimy składać w korespondencji pocztą tradycyjną ("Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość), mejlowej ([email protected]) lub przez kontakt telefoniczny (tel. 84 627 00 11). Zgłoszenia z uzasadnieniem będziemy przyjmowali – tak jak kupony plebiscytowe – do 21 lutego.

I jeszcze kilka istotnych przypomnień. Głosować można tylko za pomocą kuponów, które publikujemy co tydzień na naszych łamach. Jeden czytelnik może nadesłać dowolną liczbę kuponów, ale pod warunkiem, że będą one oryginalne, wycięte z "Kroniki Tygodnia". Głosy uznamy za ważne także tylko wtedy, gdy będą wypełnione całkowicie – na kuponie wpisani będą faworyci w każdej spośród pięciu kategorii (Drużyna, Działacz, Młodzieżowiec, Trener i Piłkarz Roku 2019 na Zamojszczyźnie) oraz imię, nazwisko i numer telefonu głosującego. Podczas podliczania głosów pod uwagę nie będą brane te kupony, na których znajdą się kandydaci spoza opublikowanej przez nas listy nominowanych. Spośród wszystkich osób, które nadeślą lub dostarczą w tym terminie do naszej redakcji prawidłowo wypełnione kupony do głosowania, rozlosujemy nagrody rzeczowe.

Pełna lista nominowanych dostępna tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe