Zgłoś Ambasadora

  • 17.01.2020, 07:00
  • red.
Zgłoś Ambasadora
Trwa nabór kandydatów do 21. edycji konkursu Ambasador Województwa Lubelskiego za rok 2019.

Ten honorowy tytuł przyznawany jest od 1999 roku, w trzech kategoriach: osobie, instytucji i firmie za istotny wkład w promocję regionu lubelskiego. Województwo lubelskie ma już 62 honorowych "Ambasadorów", którzy swoją działalnością promują nasz region w kraju i za granicą. Wśród nagrodzonych tym zaszczytnym tytułem są m.in.: Budka Suflera, Beata Kozidrak, ojciec Filip Buczyński. Wśród nich jest także prof. Andrzej Kokowski,archeolog odkrywca i wieloletni badacz osady i cmentarzyska Gotów w Masłomęczu.

Kandydatury do tytułu "Ambasadora Województwa Lubelskiego" mogą zgłaszać jednostki samorządów terytorialnych (także rady gmin, miast i powiatów) oraz organizacje i instytucje społeczno-kulturalne, naukowe i gospodarcze.

Nabór kandydatów potrwa do 30 stycznia 2020 roku, a nominowanych i laureatów wybierze kapituła powołana przez marszałka województwa lubelskiego. Wręczenie tytułów i statuetek odbędzie się na uroczystej Gali Ambasadora Województwa Lubelskiego 15 lutego 2020 r. Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Szczegóły dotyczące naboru znajdują się na stronie www.lubelskie.pl.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe