Biłgoraj: Dwie nowe dyrektorki

  • 14.01.2020, 13:00
  • Leszek Wójtowicz
Biłgoraj: Dwie nowe dyrektorki
W biłgorajskim starostwie rozstrzygnięto konkursy na wolne kierownicze stanowiska urzędnicze.

Emilia Okoń została wybrana na dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Biłgoraju, natomiast dyrektorem Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Biłgoraju została Magdalena Bielak-Furlepa. Nowa jednostka zajmuje się obsługą finansową, rachunkową i organizacyjną placówek oświatowych podlegających powiatowi, a nowa dyrektor to prywatnie żona byłego radnego powiatowego Michała F.

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Biłgoraju to nowa samorządowa jednostka organizacyjna powiatu biłgorajskiego, która ma zapewnić wspólną obsługę finansową, rachunkową i organizacyjną dla I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, Zespołu Szkół Specjalnych, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
K
K 15.01.2020, 20:44
Pan Michał F. skazany radny z PiS traci mandat radnego i nagle jego żona zostaje dyrektorem. PiS traci wyborców takimi decyzjami. W Biłgoraju dużo ludzi krytykuje taką decyzje starosty.

Pozostałe