Biłgoraj: Posłanka otworzyła biuro

  • 17.01.2020, 06:03
  • lew
Biłgoraj: Posłanka otworzyła biuro Uroczystego poświęcenia dokonał ks. Józef Michalik.
Beata Strzałka otworzyła w budynku przy ul. Włosiankarskiej w Biłgoraju swoje biuro poselskie. Poświęcił je ks. Józef Michalik, a wśród gości znaleźli się m.in. wicewojewoda lubelski i wicemarszałek województwa lubelskiego oraz starosta biłgorajski.

Każde biuro poselskie ma służyć obywatelom – powiedziała posłanka Beata Strzałka. – Jest to miejsce pierwszego kontaktu z wyborcami. Chcę, by było zawsze otwarte dla ludzi. Tak jak deklarowałam w kampanii wyborczej, byłam z ludźmi i jestem z nimi nadal.

Dodała, że w Sejmie RP zadeklarowała pracę w komisjach rolnictwa i polityki społecznej, a także kilku zespołach parlamentarnych, m.in. ds. szpitali, strażaków, kół gospodyń wiejskich, czy na rzecz wspierania przedsiębiorczości.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kidaj
kidaj 17.01.2020, 22:16
to na niczym sie nie zna ta kobicina jak z kozi.... , trąba taka znawca od wielu boleści i dalej boli,

Pozostałe