Jak chronić granice

  • 31.01.2017, 11:15 (aktualizacja 31.01.2017, 11:34)
  • mk /dołącz no nas na FB!
Jak chronić granice mk
W Zamościu gościła niemiecka delegacja, której przewodniczył wiceprezydent Prezydium Policji Federalnej RFN Jürgen Schubert. Spotkał się z nim płk Marek Łapiński, Komendant Główny Straży Granicznej.

W środę, 25 stycznia, w pierwszy dzień wizyty gości zza Odry rozpoczęło się spotkanie w ratuszu. Rozmawiano m.in. na temat stanu bezpieczeństwa polsko-niemieckiej granicy państwowej, w kontekście aktualnej sytuacji migracyjnej na terytorium państw UE.

Podczas spotkania Komendant Główny Straży Granicznej płk SG Marek Łapiński i Zastępca Prezydenta Prezydium Policji Federalnej RFN Jürgen Schubert podpisali aneks do Porozumienia o Wspólnych Polsko-Niemieckich Placówkach, który przedłużył okres próbny funkcjonowania wspólnych placówek polsko-niemieckich w Świecku, Pomellen i Ludwigsdorfie do 31 grudnia 2017 roku.

Więcej w najnowszym numerze "Kroniki Tygodnia".

mk /dołącz no nas na FB!

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe