Zamość: Pokażą drób i gołębie

  • 17.01.2020, 06:00
  • AP
Zamość: Pokażą drób i gołębie
Zamojskie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza w dniach 18-19 stycznia do Zamościa na XI już wystawę tych wspaniałych ptaków.

Gołębie i drób ozdobny będzie można podziwiać w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 (Rolniczak). 

Ta ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem wystawa przyciąga do Zamościa nie tylko pasjonatów, ale i wielu odwiedzających z regionu i całego kraju. 

 – Nasz wkład w promowanie Zamościa i gołębi zamojskich w Polsce i za granicą oraz propagowanie w społeczeństwie zrozumienia dla świata zwierząt jest wysoko ceniony w Zamościu, jak również w czasie imprez ogólnokrajowych, na których zamojscy hodowcy zdobywają czołowe miejsca – podkreśla Edward Wasil, prezes Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego.

CZYTAJ TAKŻE: ŚWIĘTO MIŁOŚNIKÓW GOŁĘBI ZA NAMI (ZDJĘCIA, FILM)

Wystawa będzie czynna w sobotę i w niedzielę w godz. 7-15. Podczas wystawy gołębie zaprezentują: Zamojski Klub Gołębi Wysokolotnych, Hodowcy Gołębi Zamojskich Krótkodziobych, Rawickie Stowarzyszenie Hodowców Gołębi Rasowych Drobiu Ozdobnego i Drobnego Inwentarza. 

AP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe