Zamość: Złoto i Srebro na scenie, czyli karnawałowo z Namysłowiakami

  • 13.01.2020, 07:00
  • Materiał nadesłany
Zamość: Złoto i Srebro na scenie, czyli karnawałowo z Namysłowiakami
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na tradycyjny koncert karnawałowy „Złoto i Srebro”, który odbędzie się w piątek, 17 stycznia o godz. 19 w sali koncertowej Orkiestry.

Orkiestra Symfoniczna pod batutą Tadeusza Wicherka przygotowała operetki, walce, uwertury, które wprowadzą słuchaczy w karnawałowy i radosny nastrój.

„Namysłowiacy” zaprezentują m.in. wybrane dzieła Johanna Straussa II, w tym „Walc cesarski” op. 437. Wybrzmi także fragment znanej operetki węgierskiego kompozytora Franza Lehára pt. „Cygańska miłość’’, oraz tytułowy walc „Złoto i Srebro”.

W programie koncertu karnawałowego znalazły się także fragmenty operetek austriackiego dyrygenta Franza von Suppé, m.in. „Tańce bandytów” , „Izabela”, „Dama pik” czy słynne „Bocaccio”.

Podczas koncertu żeńska część Orkiestry wystąpi w specjalnie przygotowanych strojach karnawałowych.

Bilety na koncert „Złoto i Srebro” w cenie 40/30 zł można nabyć w biurze Orkiestry oraz za pośrednictwem strony na: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/545/.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe