Zamość: Karina Kowalska z nagrodą Międzynarodowego Festiwalu Intershow

  • 11.01.2020, 06:18
  • ak
Zamość: Karina Kowalska z nagrodą Międzynarodowego Festiwalu Intershow
Wielki sukces młodej wokalistki z Zamościa. 9-letnia Karina Kowalska zdobyła trzecią nagrodę podczas XVIII Międzynarodowego Festiwalu INTERSHOW 2020 (4-9 stycznia), organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu i Stowarzyszenie Twórcze Medefik z Odessy.

W tym wydarzeniu uczestniczyli wykonawcy z wielu krajów. Nie tylko z Polski, ale również m.in z Łotwy, Mołdawii, Ukrainy, Rosji, Estonii i Japonii. Do rywalizacji przystąpili wokaliści, ale również tancerze. Do udziału zakwalifikowana została m.in. 9-letnia Karina Kowalska z Zamościa.

Występowała przed międzynarodowym jury, w którym zasiedli: Andrzej Wolski, konsultant muzyczny i muzyk, lider zespołu muzyki elektronicznej, Swietłana Gmyrina, wykładowca akademicki śpiewu w Kijowie na Ukrainie i Wiktor Kurow, producent muzyczny z Białorusi.

Karinka zaśpiewała dwa utwory: "Kraj Miłości", autorstwa Jana Wojdaka i Andrzeja Minkacza oraz Color of your life z repertuaru Michała Szpaka. Jej występ spodobał się jurorom i przyznali dziewczynce 3 miejsce w kategorii wokalistów do 9 lat.

GRATULUJEMY!

Przypomnijmy, że Karina zakwalifikowała się również do telewizyjnego show The Voice Kids. Przeszła precastingi, w których wzięło udział ponad 2200 dzieci z całej Polski. Wystąpiła również w etapie przesłuchań w ciemno. Ostatecznie znalazła się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wąsik
wąsik 21.01.2020, 16:21
Gratulacje-ciekawe co miasto i prezydent i wjakiej formie podziękują dziewczynce za promocję naszego grodu.Znając rajców to poza czubkiem własnego nosa niewiele dostrzegają.A warto w tą dziewczyne zainwestować.
Tomx
Tomx 13.01.2020, 13:42
Przecież ona nie umie śpiewać. Oglądałem The Voice Kids chciałem jej kibicować a tu co? Jak łamała angielski to nie słyszałem takiego łamania nawet ktoś kto nie umie po angielsku lepiej się wypowie lub zaśpiewa. Do dziewczynki nic nie mam to tylko dziecko ale naprawdę powinna mieć jeszcze parę lat nauki śpiewu i dopiero Show-biznes. Ale z drugiej strony czego się nie umie to show-biznes poprawi i będzie ok.
Polka
Polka 13.01.2020, 09:57
Brawo !!! Żyzcymy dalszych sukcesów!
Low
Low 13.01.2020, 06:42
Jak można nazwać dziecko Karina???
Kasia
Kasia 13.01.2020, 09:55
Można

Pozostałe