Gm. Tomaszów Lubelski: W Łaszczówce powstanie sala gimnastyczna

  • 10.01.2020, 11:15
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: W Łaszczówce powstanie sala gimnastyczna Wizualizacja UG Tomaszów Lubelski
Za jakiś czas uczniowie z Łaszczówki (gm. Tomaszów Lubelski) będą mieli do dyspozycji nową i nowoczesną salę gimnastyczną. Samorząd otrzymał na ten cel dotację z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2019.

Umowa o przyznaniu finansowego wsparcia została podpisana w miniony wtorek (7 stycznia). Parafowali ją wójt Marzena Czubaj-Gancarz i Grzegorz Gałan, skarbnik gminy Tomaszów Lubelski. Inwestycja ma, według szacunków, pochłonąć przeszło 2,6 mln zł.

W planach jest budowa sali gimnastycznej, a przy niej szatni i łazienek. W budynku powstaną również pokoje dla trenerów, mała salka do ćwiczeń i magazyny na sprzęt sportowy. Teren wokół zostanie zagospodarowany.

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe