Gm. Telatyn: Opłatkowe spotkanie gospodyń w Łykoszynie

  • 11.01.2020, 10:03
  • Materiał nadesłany
Gm. Telatyn: Opłatkowe spotkanie gospodyń w Łykoszynie Fot. UG Telatyn
Spotkania opłatkowe to okazja do wspólnego przeżywania Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. W środę, 8 stycznia takie spotkanie z udziałem pań z Kół Gospodyń Wiejskich gminy Telatyn odbyło się w Wiejskim Centrum Turystyki i Promocji wsi w Łykoszynie.

Oprócz pań z KGW obecni byli również zaproszeni goście: wójt Dariusz Kozłowski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wiesław Cielica, wikariusz parafii w Nabrożu ks. Michał Kruk, radny Rafał Jaszczuk oraz pracownik Ewelina Galant-Woźniak z UG.

Wszystkich obecnych powitała Teresa Romańczuk, przewodnicząca KGW w Łykoszynie. Była wspólna modlitwa, odśpiewanie kolędy, dzielenie się opłatkiem i życzenia. Wszystko utrzymane w klimacie radosnym i świątecznym.

Niezwykle miłym akcentem była prezentacja bajki ,,Czerwony Kapturek", którą dorocznie przygotowują panie z KGW w Nowosiółkach. Spotkanie opłatkowe w Łykoszynie to już piękna tradycja, którą panie kontynuują od lat i o którą starają się dbać. Pozwala ona bowiem nie tylko na podzielenie się opłatkiem, ale również na wspólne spotkanie, rozmowy i stworzenie wspaniałej atmosfery.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe