Policjant z Hrubieszowa potrzebuje pomocy. Jest poważnie chory

  • 09.01.2020, 12:45
  • red.
Policjant z Hrubieszowa potrzebuje pomocy. Jest poważnie chory Fot. KPP Hrubieszów
Paweł Gruszka, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie zmaga się z poważną chorobą. Ewelina Sokół zorganizowała dla niego internetową zbiórkę pieniędzy. Swój grosz może dorzucić każdy.

"Przede wszystkim wspaniały człowiek, wzorowy policjant, zawsze uśmiechnięty, skory do pomocy i służący radą każdemu i w każdej chwili. Jego wiedza a zarazem skromność powodują, że gdziekolwiek się pojawia, zawiłe przepisy ruchu drogowego stają się czymś łatwym i przystępnym. Taki jest nasz Paweł Gruszka, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego z Hrubieszowa. Okazało się, że zmaga się z poważną chorobą i teraz on potrzebuje naszej pomocy" – czytamy w komunikacie na stronie lubelskiej policji.

Ewelina Sokół otworzyła na portalu pomagam.pl zbiórkę pieniędzy, które Pawłowi Gruszce będą niezbędne, by walczyć z chorobą. W ciągu kilku dni wpłat dokonało już ponad 300 osób. Aby dołączyć się do akcji, należy wejść na www.pomagam.pl/gruszka.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (51)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
koledzy SG
koledzy SG 21.01.2020, 17:26
Spoczywaj w POKOJU..... :(
.....
..... 21.01.2020, 16:46
nasz kochany Paweł.... zostawił nas dzisiaj
Punia
Punia 18.01.2020, 21:22
Choremu policjantowi i wszystkim chorym zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia.
Swoja droga co robi nasze ubezpieczenie? Placi tylko idiotyczne i skomplikowane badania co kilka miesiecy ale kiedy jest diagnoza nie placi leczenia.
....
.... 21.01.2020, 16:49
tak. Zdrowia dla wszystkich. Szkoda że naszemu Pawłowi się nie udało. On dał tyle serca innym i dobra. To był wspaniały człowiek. Mało teraz takich ludzi jak on...
Ela
Ela 18.01.2020, 20:49
Znam Pawła od zawsze. To dobry człowiek, uśmiechnięty, życzliwy, pomocny. To straszne, co Go spotkało, ale dzięki nam, tym którzy wpłacają pieniądze by Mu pomóc, jest nadzieja, że wszystko będzie dobrze.
Straszna jest ludzka zawiść i zazdrość.
Skoro Paweł ma takich przyjaciół wokół siebie, to znaczy, że sobie na nich zasłużył.
Pawle, trzymaj się i nie poddawaj. Wszyscy jesteśmy z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze. Wracaj do zdrowia, tego z całego serca Ci życzę !!!
berek
berek 15.01.2020, 22:19
Koledzy i koleżanki z Zamościa życzą szybkiego powrotu do zdrowia !!!
Justyna Z
Justyna Z 11.01.2020, 19:39
Domyślam się że pod tą stroną powinny być komentarze typu "szybkiego powrotu do zdrowia " czy "wytrwałości i cierpliwości " z życzeniami wszystkiego dobrego . Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy nienawistnych . Kurde ludzie wstydzcie się za wypowiedzi !!! Rodzina i znajomi,przyjaciele pomagają bo zasłużył . Człowiek walczy z chorobą i pewnie cieszy się że bliscy i nawet nieznajomi wpłacają pieniążki na leczenie. Jeśli jest wam tego żal to miejcie do h..a pretensje do rodziny że nie umie was aż tak wesprzeć !!! ŻENADA!!!!
Tomek
Tomek 21.01.2020, 16:55
Tak. On zasłużył. Bo był serdeczny nawet dla obcych. Ma tylu przyjaciół. To wszystko nie bez powodu. Dla dobrego człowieka ludzie dużo zrobią. Dobro czuć na odległość. A my dla Pawła zrobilibyśmy wszystko. Zawsze będziemy pamiętać o Pawełku....
Sąsiedzi
Sąsiedzi 11.01.2020, 15:06
Ludzie zastanówcie się co piszecie. Ktoś ma tragedię a Wy uzadzacie sobie glupie dyskusję,kazdy ma prawo do swojego zdania. Nie chce pomóc to nie i poco te obrzydliwe komentarze. Ps. Jeśli zrobiliście z czyjejś choroby sprawę publiczną to nie obrazajcie sie na negatywne komentarze.
Felicitu
Felicitu 11.01.2020, 14:45
I nikomu nawet najgorszemu wrogowi nie trzeba źle życzyć i cieszyć się z jego choroby czy nieszczęść.TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM,A OTO CZASAMI BARRZO TRUDNO!!!!!!!!!!!!!!
Felicity
Felicity 11.01.2020, 14:33
Tak czytam te coniektóre komentarze i utwierdzam się w przekonaniu JAK TRUDNO CONIEKTÓRYM LUDZIOM BYĆ CZŁOWIEKIEM I NAWET NIE STAĆ ICH NA ZWYKŁE LUDZKIE WSPÓŁCZUCIE W OBLICZU CHOROBY CZŁOWIEKA KIMKOLWIEK BY ON BYŁ.
Powiem przykład z własnego doświadczenia pewien człowiek ,,cieszył się i wyśmiewał"kiedy choroba dotknęła kogoś mi bliskiego.Ale życie takie jest ,że każdego kiedyś spotka coś przykrego.Do jego rodziny przyszła jedna choroba.Teraz sam jest chory i nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy ,żeby mu złożeczyć,albo cieszyć się z tego ,że jest chory.Wprost przeciwnie życzę mu zdrowia.TRZEBA BYĆ CZŁOWIEKIEM!!!
A panu policjantowi,jeżeli nie chcecie pomóc to powiem brzydko zamknijcie się i nie komentujcie.
Damian
Damian 11.01.2020, 12:23
Powrotu do zdrowia panu życze Pozdrawiam
Xxxx
Xxxx 11.01.2020, 09:38
Jeśli jesteście takimi przyjaciółmi to zafundujcie mu leczenie a nie róbcie sensacje .
Ja
Ja 11.01.2020, 19:45
Taaak Panie lub Pani kochana właśnie staramy mu się ufundować leczenie właśnie w taki sposób jak zbiórka . Gdyby Pani/Pan znała ludzi którzy wpłacają to by pewnie zrozumiała że wpłacający to to rodzina i przyjaciele oraz osoby nieznajome którym los chorego człowieka nie jest obojętny do cholery. To nie jest sensacja tylko chęć niesienia dobra dla drugiego człowieka a sensację to robią takie osoby jak Pan czy Pani komentując w ten sposób !!!
Koledzy
Koledzy 11.01.2020, 13:09
Xxxx Paweł ma tylu życzliwych dla siebie ludzi o dobrym sercu wokół siebie że gdyby było ich stać to bez wahania przekazali by potrzebną kwotę każdy przekazuje ile może a Pan lub Pani jeśli nie chce nie musi i nie chodzi tu o sensację żadną a zwykłą ludzka solidarność i empatię której chyba Panu/Pani brakuje. Wstyd mi za tego typu wypowiedzi. Jako ludzie powinniśmy okazywać chociażby trochę człowieczeństwa a nie rozpowszechniać zawiść i złośliwości. Życzę aby Pana/Pani Ani nikogo z bliskich nie spotkała podobna sytuacja. Ponadto polecam chwilę refleksji i zastanowienia nad swoim kierunkiem myślenia.
DaroP
DaroP 11.01.2020, 18:46
Na dzień dzisiejszy na koncie, jest ponad 37 tys. To najlepsze świadectwo tego że Paweł "zarobił"sobie na szacunek. W Horodle, mieszkaliśmy na tej samej ulicy więc-SĄSIAD TRZYMAJ SIĘ!!
Xxx
Xxx 11.01.2020, 13:52
Wielcy koledzy. Niestac was? Właśnie mam kontakt z ta chorobą i nie robie sensacji tulko przezywam z rodzina i przyjaciółmi. Jednak kiepscy z was koledzy
J.
J. 11.01.2020, 14:48
Tego nawet żal komentować.... o co ci człowieku chodzi ? Bo nie rozumiem .. sprawia ci przyjemność dogryzanie, ośmieszanie ? W tej chwili pokazałeś na co cie stać, gdzie twoja pomoc? Siedzisz i płaczesz w kącie czy ogarniasz tylek i dzialasz dla dobra najbliższych ?
I jeszcze jedno .. on ma kolegów ktorzy mu pomogą, ty możesz tylko o tym pomarzyć
Koledzy
Koledzy 11.01.2020, 14:37
Skoro ma Pan kontakt z tą chorobą to wie Pan z jakimi wiąże się kosztami tym bardziej wstyd dla Pana że piszę Pan takie bzdury i nie angażuje się w pomoc swoim bliskim . I w tym momencie jest Pan doskonałym przykładem znieczulicy i braku zrozumienia a jeśli chodzi o chorobę to radze wspierać swoich bliskich i może warto byłoby poszukać jakieś pomocy a nie tylko obrażać się na cały świat i negować ludzi którzy chcą i coś robią ...
Osoba
Osoba 11.01.2020, 09:52
Jeśli nie masz co mądrego powiedzieć to się nie wypowiadaj...
Maria
Maria 11.01.2020, 06:44
Bardzo Panu wspołczuję.Znam ta chorobę bo w mojej rodzinie wystąpiła. Brawo dla ludzi ktoży chcą pomoc i troszczą się oPana tak powina wyglądać przyjaz 💕 i ludzkie serca.Marysia
Justyna Z
Justyna Z 10.01.2020, 23:23
Paweł życzę ci naprawdę wszystkiego co najlepsze . Mam nadzieję że pokonasz chorobę która cię dopadła i z uśmiechem na twarzy sie jej pozbędziesz . A wszystkim komentującym z negatywna energia żegnam z komentarzami. Rodzina walczy , kocha i czeka na szczęśliwy finał jak nie umiecie tego zrozumieć to po jaka cholerę piszecie negatywne komentarze !!! Życzę zdrówka .

Ps. Jeśli ktoś pisze że zmaga się z choroba i ocenia czy ktoś zajmuje stołek to trzeba mu pomóc a jeśli się jest szarakiem to nie !!!NO SORRY tu chodzi o ludzi którzy starają się pomóc o rodzinę która bardzo wspiera osobę która zmaga się z tą choroba o miłość i szacunek jakim darzą daną osobę !!! Jeśli "coś ci się nie podoba " to miej pretensje do swojej rodziny ,przyjaciół i znajomych !!! Jeśli ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia to niech się nie wypowiada .
Zyczliwa
Zyczliwa 10.01.2020, 22:31
W zupelnosci zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami choroba nie wybiera nigdy nie wiemy co przez lata nosimy w sobie.Trzeba sobie pomagac i wspierac chorych to dobrze ze ma kochajaca rodzine wsparcie przyjaciol szczerych ludzi teraz to niema znaczenia policjant czy nie ja znam tego czlowieka nigdy od nikogo nie wyzmedal ani jednej zlotowki tym bardziej w obliczu choroby a pewna osoba ktora tak napisala no coz wspolczuje ona bardziej potrzebuje pomocy bo nie ma widac w nikim wsparcia pozdrawiam i trzymajcie kciuki za pawla
Hrubieszowianka2
Hrubieszowianka2 10.01.2020, 19:19
Jak policjant to trzeba mu pomóc. Szarakowi nie..Ja też zmagam sie z ta chorobą i nie zmedam a tez chce zyc
Lhr
Lhr 14.01.2020, 13:35
On ma zyczliwych ludzi wokol siebie i ktos zalozyl zbiorke. Kazdy moze takowa zalozyc. Wiem co to za choroba o kazdy ma prawo zeby ktoa inny mu pomogl. Zdrowia
Ewelina Sokół
Ewelina Sokół 11.01.2020, 09:07
Szanowna Pani, jeśli potrzebuje Pani pomocy to wystarczy zwrócić się po nią a nie komentować w sposób, który mógłby kogoś urazić. Wierzę, że Pani wypowiedź nie jest odzwierciedleniem Pani myślenia, a jedynie chęcią lub potrzebą zwrócenia na siebie uwagi.
Proszę również pamiętać, że wszystko co dajemy od siebie, kiedyś do nas wróci.
Łączę pozdrowienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
jk
jk 10.01.2020, 23:07
Ta choroba to chyba znieczulica … bo osoba naprawdę chora to innym współczuje … szkoda słów
J.
J. 10.01.2020, 21:28
Wstydzić to sie Pani powinna, zazdrościć że bliscy walczą o zycie człowieka... dokąd ten swiat zmierza ... czlowiek czlowiekowi wilkiem. Przykro mi ze Panią dopadla choroba ale miec pretensję o to że ktoś inny ktory jest w gorszym stanie, mlody i posiada rodzinę ,bliskich którzy walczą o niego poniżać, wymyślać że żmęda... wstyd !
Hrubieszowianka2
Hrubieszowianka2 11.01.2020, 14:02
Czlowieku skad wiesz ze jestem starsza od tego Policjanta. Nie zazdroszczę mu lecz wspolczuje takich przyjaciól
Lhr
Lhr 14.01.2020, 13:39
Wspolczuje Pani przyjaciol? Wlasnie dzieki takim przyjaciolom on ma nadzieje ze sie uda. Pani najwidoczniej nie ma nikogo, że pisze takie slowa ktore moga kogos urazić.
.
. 11.01.2020, 14:51
Takich przyjaciół widać pani zabrakło..
Koledzy
Koledzy 10.01.2020, 19:40
Przykro mi z powodu Pani choroby ale po pierwsze nie on prosi o pomoc a przyjaciele i ludzie o dobrym sercu a po drugie właśnie osoby które doświadczają podobnych problemów powinny wykazać się największym zrozumieniem a nie krytykować ...
Marika
Marika 10.01.2020, 18:54
Ludzie przestańcie pisać policjant czy nie ,jaką miał pracę , co komu zrobił czy to ważne ? Jest chory człowiek i jeśli chcesz to pomóż i nie pisz głupot, bo każdego to może spotkać ,a ta choroba nie wybiera dotyka wszystkich.Więc proszę jeśli ktoś ma komentować głupio to niech nic nie pisze. A może pomagajmy tak jak potrafimy najlepiej i nic nie piszmy tylko działajmy.Dla dobra rodziny i jego.
Czytelnik
Czytelnik 10.01.2020, 15:20
Przykre jest to ze policjant pracowal na budzet dla panstwa wystawiajac mandaty i placac podatki a teraz panstwo mu nie chce pomoc jak wiele innym osobom tylko motloch byl wazny jak trzeba bylo glosowac aby wygrali wybory a teraz szara strefa podatnika sie nie liczy zamyka sie szpitale niech ludzie umieraja pod plotem
Horodlanka
Horodlanka 10.01.2020, 13:46
Nie macie w sobie nic empatii
Oby komus dowalic tak brzydko mowiac
A co jesli to wy bylibyscie chorzy i ktos by wam tak pisal milo by wam bylo?
Badzcie ludzmi i sie zastanowcie co piszecie
A za Pana trzymam mocno kciuki
Musi Pan walczyc dla sb i dla rodziny ktora Pana potrzebuje
Koledzy
Koledzy 10.01.2020, 11:36
Drodzy komentujący jeśli nie macie życzenia nie pomagajcie ale w ramach życzliwości i zwykłej ludzkiej empatii darujcie sobie złośliwe komentarze pod adresem naszego kolegi pamiętajmy że choroba nie wybiera i przez wzgląd na stan zdrowia naszego kolegi proszę o przemyślane wypowiedzi
Pablo
Pablo 10.01.2020, 15:41
To nie koncert zyczen
Grzgorz
Grzgorz 10.01.2020, 10:57
Jak pisał mandat to nie rozumiał teraz mam go zrozumieć ,trzeba być czlowiekiem a nie tylko bloczek radz sobie sam tak jak wielu musiało radzić sobie samemu kiedy służbista działał w imie przepisów
jk
jk 10.01.2020, 23:11
a co ma kur....a mandat do zdrowia człowieka ? to tak jakby lekarzowi który usunął palca pacjentowi bo musiał życzyć choroby … głupota piszącego komentarz
Jaco
Jaco 10.01.2020, 17:46
Bez powodu mandatu "nie pisał"...
Ewelina Sokół
Ewelina Sokół 10.01.2020, 14:56
Jak Pan widzi, Paweł nie jest sam i nigdy nie będzie. Nawet wyjaśnię Panu dlaczego. Otóż, Paweł nigdy nie napisałby takiego komentarza, ponieważ w jego głowie nigdy nie powstałaby taka myśl.
Łączę pozdrowienia.
Anna
Anna 10.01.2020, 20:16
Tak pani Ewelino. Pięknie to Pani napisała. Pan Paweł nigdy sam nie będzie. Bo taki z niego człowiek, bardzo życzliwy i normalny. Mało teraz takich ludzi. Pani to też wspaniała osoba. Pozdrawiam serdecznie
J.
J. 10.01.2020, 11:50
Za darmo rozumiem mandat był? 🤔

Pozostałe