Biłgoraj: Geografię ma w paluszku. Brawo Jakub Złomański!

  • 08.01.2020, 10:03
  • ak
Biłgoraj: Geografię ma w paluszku. Brawo Jakub Złomański! Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Gratulacje należą się Jakubowi Złomańskiemu, tegorocznemu maturzyście z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Awansował do etapu okręgowego XLVI Olimpiady Geograficznej z najlepszym wynikiem w województwie.

Zadaniem, jakie postawiono przed młodymi pasjonatami geografii biorącymi udział w konkursie było napisanie pracy badawczej. Jakub Złomański zrealizował temat na wybrany temat „Charakterystyka infrastruktury komunikacyjnej Biłgoraja ze szczególnym uwzględnieniem nowych inwestycji mających wpływ na jakość życia mieszkańców naszego miasta”.

Uczeń pracował pod kierunkiem swojego nauczyciela Wiesława Świerczyńskiego.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe