Szczebrzeszyn: Centrum poprawi jakość życia

  • 09.01.2020, 06:02
  • bn
Szczebrzeszyn: Centrum poprawi jakość życia Budynek "harcówki" po zakończeniu prac
Budynek przy ul. Sądowej nazywany potocznie harcówką oraz pobliski amfiteatr w Szczebrzeszynie są już gotowe. Całość wchodzi w skład Centrum Muzealno-Edukacyjnego.

Inwestycja pochłonęła w sumie ponad 2,1 mln zł. Z czego dofinansowanie z UE wyniosło ponad 1,4 mln zł, a dotacja celowa z budżetu państwa – ok. 169,7 tys. zł. Resztę dołożyła gmina Szczebrzeszyn. "Celem głównym projektu było wykorzystanie wewnętrznego potencjału obszaru do rozwoju gospodarczego, w oparciu o lokalne zasoby i podniesienie jakości życia mieszkańców obszaru rewitalizacji oraz całej gminy Szczebrzeszyn" – czytamy w podsumowaniu projektu zamieszczonym na stronie UM w Szczebrzeszynie. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe