Niech się spełni w 2020 roku

  • 07.01.2020, 08:06
  • Wioleta Dudek
Niech się spełni w 2020 roku Fot. pixabay.com
Samorządowcom szczęścia, zdrowia, pomyślności, a gminom dużo pieniędzy na inwestycje na ten nowy rok.

Rok 2019 za nami. Pora na podsumowania i nowe plany. Zapytaliśmy samorządowców jaki był dla nich miniony rok i czego sobie życzą w tym, który właśnie się rozpoczął.

Adam Wal, wójt gminy Nielisz:  – To był najlepszy rok odkąd jestem w Urzędzie Gminy. Udało się pozyskać ogromne pieniądze na inwestycje, m.in. 500 tys. zł na staże, 3 miliony 300 tysięcy zł na renowację dworku w Stawie Noakowskim i fundusze na Dom Senior + w Krzaku, który otworzyliśmy na koniec roku. W 2020 roku życzę sobie, żeby rozpoczęte inwestycje zostały zrealizowane w 100 procentach, żeby gmina dostała kolejne duże środki na to, co zaplanowane. Będziemy walczyć o drugie rozdanie OZE, liczymy, że uda się pozyskać pieniądze na zakup samochodu dla OSP w Nieliszu, mamy nadzieję, że uda się podłączyć Internet światłowodowy najpierw w szkole, potem w prywatnych domach. Potrzeba do tego szczęścia i zdrowia i tego sobie i radnym oraz mieszkańcom życzę.

Henryk Matej, burmistrz Szczebrzeszyna: – To był bardzo dobry rok dla gminy Szczebrzeszyn. Założenia na 2019 rok zostały w 99% zrealizowane. To zasługa mieszkańców i rady miasta. Na 2020 rok służbowo życzę sobie, żeby udało nam się zrealizować bardzo ambitny budżet, a prywatnie – nieustającego zdrowia.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Wioleta Dudek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe