Awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu. Zimno na Nowym Mieście

  • 03.01.2020, 18:18
  • ak
Awaria sieci ciepłowniczej w Zamościu. Zimno na Nowym Mieście Fot. pixabay.com
W blokach na ulicy Polnej w Zamościu są zimne kaloryfery – zaalarmował nas jeden z czytelników. Okazuje się, że doszło do awarii, a ciepło nie dociera także do budynków położonych na innych ulicach.

– Doszło do rozszczelnienia sieci. Po prostu pękła rura – poinformował nas przed kilkoma minutami pracownik Pogotowia Ciepłowniczego. Zapewnił, że miejsce usterki zostało zlokalizowane, na miejscu trwają prace naprawcze i za dwie lub trzy godziny sytuacja powinna wrócić do normy. 

W cierpliwość powinni się uzbroić mieszkańcy Nowego Miasta. Zimne kaloryfery są w blokach na ulicy Polnej i Hrubieszowskiej.

CZYTAJ TAKŻE: KALORYFERY NADAL ZIMNE. DOSZŁO DO KOLEJNEJ AWARII

Miejmy nadzieję, że sytuacja jest rzeczywiście pod kontrolą i nie dojdzie do powtórki sprzed roku. Przypomnijmy, że w lutym Zamość zmagał się z awarią sieci ciepłowniczej przez kilka dni. Dostawca ciepła Veolia Wschód miał najpierw problem ze znalezieniem miejsca awarii, a gdy w końcu się udało, okazało się, że takich nieszczelnych rur jest więcej. 

CZYTAJ TAKŻE: PRZEZ KILKA DNI USUWALI AWARIĘ. ZAMOŚCIANIE MARZLI W DOMACH

 

 

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerry
Jerry 04.01.2020, 16:59
Jak się nie inwestuje tyko chce się kupony odcinać przez 5lat, a później to sprzedać, to co się dziwić.
Jan Sobie Pan
Jan Sobie Pan 04.01.2020, 16:02
Co roku to samo, porażka.
Fkurwiony
Fkurwiony 04.01.2020, 12:03
Specjalność Veolii, w Zamościu duża awaria dwa razy do roku, albo zimne kaloryfery, albo brak cieplej wody. Potem trzeba naciągnąć nowej cieplej i kto zaplaci za te zlewki z sieci?!?!?!
Medyk
Medyk 04.01.2020, 10:29
Veolia traktuję sieć jak dojną krowę. Instalacja jest w opłakanym stanie. Dobrze jest czerpać zyski lecz przykro gdy jest konieczności inwestowania. Eksploatują sieć do upadłego, rury są wymieniane dopiero wtedy gdy naprawdę sieć padnie. aż strach pomyśleć co będzie jeśli ciepłownia w szopinku stanie która jest jedynym producentem ciepła.
Jaro
Jaro 04.01.2020, 08:05
To byl dopiero lekki przymrozek a co bedzie jak przyjda mrozy.
PS. Sprzedam farelke

Pozostałe