Zamość: Uczniowie Ekonomika projektowali karty płatnicze

  • 02.01.2020, 16:03
  • ak
Zamość: Uczniowie Ekonomika projektowali karty płatnicze Fot. ZSP nr 1 Zamość
Grupa uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu znalazła się w gronie laureatów konkursu „Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”.

Konkurs został zorganizowany przez Credit Agricole Bank Polska S.A. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać projekt graficzny karty płatniczej.  Z tym zadaniem zmierzyli się uczniowie dwóch klas pierwszych i jednej drugiej z zamojskiego Ekonomika. Swoje konkursowe prace tworzyli pod kierunkiem nauczycieli: Piotra Misiorka, Kingi Nowickiej oraz Anny Sokół.

CZYTAJ TAKŻE: UCZENNICA EKONOMIKA NAGRODZONA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Dokonania młodzieży z Zamościa spodobały się jurorom. Wśród laureatów znaleźli się: Łucja Oczkoś, Anna Ostrowska,  Jakub Pańczyk, Jakub Byzdra i Maksymilian Szeliga. Z kolei Agata Kostrubiec otrzymała nagrodę publiczności.

CZYTAJ TAKŻE: UCZNIOWIE EKONOMIKA W CZOŁÓWCE KONKURSU DLA PROGRAMISTÓW

Gratulujemy!

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nieruchomyporuszyciel
Nieruchomyporuszyciel 02.01.2020, 17:41
News o niczym, ktoś coś zaprojektował czego nie pokazują. Dno. Nie artykuł. No chyba, że to przedruk z gazetki szkolnej.
Gal Anonim
Gal Anonim 20.01.2020, 21:45
Gdyby ten konkurs jeszcze nie był zgłaszany online na stornie a sam bank nie był dopiero w trakcie uzyskiwania praw autorskich do kart. Brak informacji i tyle. :)

Pozostałe