Sportowy rok LZS

  • 02.01.2020, 15:42
  • tomt
Sportowy rok LZS Działacze otrzymali pamiątkowe grawertony oraz kalendarze.
Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu na tradycyjnym przedświątecznym spotkaniu podsumowało sportowy rok swojej działalności.

Zanim sportowcy, działacze i sympatycy organizacji przełamali się opłatkiem, poznaliśmy sprawozdanie z działalności.W minionych dwunastu miesiącach LZS zorganizował i przeprowadził 36 imprez sportowo-rekreacyjnych i turystycznych, w których wzięło udział 3150 zawodników i zawodniczek. W ligach siatkarskich uczestniczyło 31 drużyn. Najważniejsze wydarzenia organizowane przez stowarzyszenie to VI Ogólnopolski Bieg "Wokół Twierdzy Zamość" oraz XX Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi w Zwierzyńcu.

 – Lata lecą, świat się zmienia, a my działamy. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że o zamojskim LZS-ie było głośno – mówił wiceprzewodniczący tej organizacji Krzysztof Pszenniak.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe