Karina wystąpi w The Voice Kids

  • 31.12.2019, 06:03
  • Anna Szewc
Karina wystąpi w The Voice Kids Karina zakwalifikowała się do przesłuchań w ciemno The Voice Kids. To wielki sukces, bo w precastingach wzięło udział blisko 3 tys. śpiewających dzieciaków z całej Polski.
"Spełniło się moje marzenie" – napisała na swoim Facebooku 9-latka z Zamościa.

O tym marzą tysiące dzieciaków z całej Polski. Udaje się nielicznym. Karina Kowalska z Zamościa zdołała swoje marzenie spełnić. Wystąpi w dużym telewizyjnym show.

W świecie muzyki Karina Kowalska z Zamościa żyje od najmłodszych lat. Gdy miała 2,5 roku zaczęła chodzić na zajęcia do Akademii Rozwoju Talentu Violinki. Od tamtej pory uczy się gry na skrzypcach. Już wtedy śpiewała, ale regularne lekcje bierze od 2,5 roku. Zaczęły się pierwsze konkursy, a wraz z nimi kolejne sukcesy. Te największe to m.in. pierwsze miejsce na ogólnopolskim festiwalu Debiuty w Siedlcach, wygrana w konkursie kolęd w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu, ale też wiele, wiele innych w najróżniejszych zakątkach kraju. Dziewczynka łączy to wszystko ze szkołą (uczy się w trzeciej klasie Społeczniaka) i innymi zajęciami dodatkowymi, również śpiewaniem w scholi przy parafii św. Michała.

Cały artykuł dostępny jest tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe