Trzeszczany: Wybrali najpiękniejsze świąteczne szopki

  • 30.12.2019, 15:03
  • ak
Trzeszczany: Wybrali najpiękniejsze świąteczne szopki Fot. GOK Trzeszczany
Oficjalne ogłoszenie wyników zaplanowano na 6 stycznia, ale już wiadomo, kto wykonał najciekawsze prace w konkursie szopek ogłoszonym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzeszczanach.

Jury zebrało się, obejrzało zgłoszone prace i wydało werdykt w ostatni piątek, 27 grudnia. W konkursie wzięło udział 12 twórców. Pierwsze miejsce zajął Piotr Martyniuk. Na drugim znalazła się Klaudia Kokoć, a trzecie miejsce zajęły wspólnie Lena Skrzypczak i Kinga Kokoć. 

Wręczenie nagród ma się odbyć podczas koncertu kolęd, który na poniedziałek 6 stycznia zaplanowano w domu kultury w Nieledwi.

ak

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe