Zamość: Komputer bez tajemnic. Kurs dla seniorów w bibliotece

  • 27.12.2019, 09:00
  • ak
Zamość: Komputer bez tajemnic. Kurs dla seniorów w bibliotece Fot. pixabay.com
Podstawy obsługi komputera i internetu - taki kurs dla mieszkańców miasta organizuje Książnica Zamojska. W zajęciach mogą wziąć udział zamościanie w wieku 60+. Zapisy już trwają.

W programie zajęć, które rozpoczną się za kilka tygodnia są m.in.: podstawowe wiadomości na temat budowy komputera i obsługi systemu Windows, tworzenie dokumentów, obsługa przeglądarek internetowych, pobieranie plików i programów, korzystanie z komunikatorów itd.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonując pod nr: 84 627 11 54  w. 21 lub 35 albo wysyłając e-mail: [email protected] lub [email protected]

Spotkanie organizacyjne i tworzenie grup szkoleniowych odbędzie się 22 stycznia o godz. 14 w sali szkoleniowej nr 9 Książnicy Zamojskiej na ul. Kamiennej 20.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe