Biłgoraj: Słodki kiermasz w LO im. ONZ

  • 25.12.2019, 10:00
  • ak
Biłgoraj: Słodki kiermasz w LO im. ONZ Fot. LO im. ONZ Biłgoraj
Licealiści z Biłgoraja mieli okazję skosztować mnóstwa słodkich wypieków. Kupując je przekazali pieniądze dla dzieci żyjących w Nigrze.

Charytatywny kiermasz został w biłgorajskim liceum zorganizowany jeszcze przed świętami. Uczniowie przygotowali najróżniejsze ciasta i ciasteczka, wystawili je na sprzedaż. Zainteresowanie słodkościami było spore zarówno wśród młodzieży, jak i pracowników szkoły. Udało się zebrać dokładnie 1028,51 zł.

Pieniądze zostaną przekazane na akcję UNICEF „Pomoc dla Nigru”. Będą przeznaczone m.in. na żywność terapeutyczną i leczenie niedożywienia u dzieci, suplementację witaminą A i żelazem, szczepienia przeciwko odrze oraz zapewnienie dostępu do czystej wody, sanitariatów i zestawów higienicznych.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe