Gm. Tomaszów Lubelski: Boże Narodzenie w plastyce. Konkurs w Szarowoli rozstrzygnięty

  • 25.12.2019, 07:25
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Boże Narodzenie w plastyce. Konkurs w Szarowoli rozstrzygnięty Fot. Organizatorzy
Jeszcze przed świętami w Szkole Podstawowej w Szarowoli (gm. Tomaszów Lubelski) został rozstrzygnięty III Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy "Boże Narodzenie w Plastyce".

Wzięło w nim udział 28 uczniów ze szkół gminy Tomaszów Lubelski. Jury oceniało ich prace w dwóch kategoriach.

Komisja uznała, że najpiękniejszą kartkę świąteczną wykonał Piotr Witkowski, uczeń SP w Typinie. Drugą nagrodę otrzymała Joanna Gozdek z SP w Szarowoli, a trzecią Emilia Warmińska z SP Sabaudii. Laureatami wyróżnień zostali: Adrianna Korzeń (SP Podhorce), Gabriel Harbuz (SP Rogóźno) i Zuzanna Gacek (SP Szarowola).

Pierwsze miejsce za ozdobę świąteczną zajął Grzegorz Witkowski z SP Szarowola. Na drugim miejscu znalazła się Julia Budzyńska (SP Typin), a na trzecim Oliwia Hołysz (SP Szarowola). Na wyróżnienia zasłużyli: Natalia Hałucha (SP Łaszczówka), a także Piotr Luty i Andrzej Puźniak ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Szarowoli.

Nagrody specjalne od wójt Marzeny Czubaj-Gancarz odebrali natomiast: Maja Mikuła (SP Szarowola), Klaudia Typek (SP Majdan Górny) oraz Szymon Ferens (SP Sabaudia).

 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe