Z szafy na wieszak, czyli "Wymiana ciepła" w Hrubieszowie

  • 23.12.2019, 09:04
  • ak
Z szafy na wieszak, czyli "Wymiana ciepła" w Hrubieszowie Fot. UM Hrubieszów
Hrubieszów jest kolejnym miastem, które włączyło się w ogólnopolską akcję "Wymiana ciepła". Polega ona na dzieleniu się odzieżą z potrzebującymi.

Wieszak, na którym można zostawiać niepotrzebne ubrania i z którego można je też sobie bezpłatnie odbierać stanął przy Hrubieszowskim Domu Kultury.

"Każdy może przyjść i powiesić tu ciepłe rzeczy, jemu nieprzydatne, które mogą posłużyć innym. Ważne, żeby były czyste i niezniszczone. Potrzebujący mogą natomiast wziąć z wieszaka to, czego potrzebują" – wyjaśniają organizatorzy akcji.

Wieszak ma być wystawiany przy HDK w dni powszednie w godz. 8-20, a w weekendy w godz. 14-20. Akcja potrwa w Hrubieszowie do połowy marca.

Takie samo przedsięwzięcie organizuje również Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Zamościu. Wieszaki ustawiono w trzech punktach miasta. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe