Biłgoraj: Świąteczno-karnawałowy koncert w BCK

  • 24.12.2019, 12:09
  • ak
Biłgoraj: Świąteczno-karnawałowy koncert w BCK Fot. pixabay.com
Biłgorajskie Centrum Kultury w pierwszą niedzielę po świętach zaprasza na specjalny, świąteczno-karnawałowy koncert. Początek o godz. 17, wstęp – wolny.

Podczas wydarzenia na scenie BCK zaprezentują się: Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio, Chór Męski  Ziemi Biłgorajskiej „Echo”, a Biłgorajska Kapela Podwórkowa „Wygibusy”. W repertuarze znajdą się utwory związane z Bożym Narodzeniem i karnawałem.

Publiczność będzie również miała okazję oklaskiwać tancerzy. Grupa Tańca Towarzyskiego „Miłośnicy tańca” wystąpi z walcami wiedeńskimi, zaś Grupa Folklorystyczna „Pokolenia” pokaże walc wiedeński oraz tańce sitarskie i krakowiaka. 

W koncercie wezmą udział także aktorzy-amatorzy z Teatru Poezji i Piosenki i Sceny Amatora BCK. Szykują dla publiczności niespodziankę.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe