Biłgoraj: Harcerze przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju policjantom

  • 23.12.2019, 08:18
  • red.
Biłgoraj: Harcerze przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju policjantom Fot. KPP Biłgoraj
Harcerze z 13. DSH „Pochodni” im phm Tadeusza „Neya” Iwanowskiego przynieśli Betlejemskie Światło Pokoju biłgorajskim policjantom. Wizytę w komendzie złożyli w piątek, 20 grudnia.

Harcerze ZHP już od 29 lat przekazują Betlejemskie Światło Pokoju, które otrzymują je od skautów słowackich, a ci od austriackich.

– W piątek harcerze z biłgorajskiej „13” odwiedzili biłgorajską komendę. Na ręce policjantów przekazali Betlejemskie Światło Pokoju. Na zakończenie spotkania złożono sobie  wzajemnie życzenia szczęśliwych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku – informuje Joanna Klimek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

CZYTAJ TAKŻE: PRZEZ HREBENNE I ZOSIN BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU PRZEKAZANO NA UKRAINĘ

CZYTAJ TAKŻE: BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU W TOMASZOWSKIEJ KOMENDZIE

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe