Telatyn: Gabrysia nagrodzona za anioła

  • 20.12.2019, 11:03
  • ak
Telatyn: Gabrysia nagrodzona za anioła
Sukces drugoklasistki ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie. Gabriela Tętnowska zdobyła trzecią nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły do nas wysyłaj” zorganizowanym przez SP w Starym Kraszewie na Mazowszu.

Gabrysia wykazała się wielkim talentem wykonując pracę zatytułowaną "Moja wizja Anioła". Jej dzieło bardzo spodobało się jurorm.

W konkursie wzięli udział również rówieśnicy małej artystki: Julia Procnal, Wiktoria Knap, Patrycja Grabczuk, Dominika Gryczewska, Michał Anioł i Filip Mróz. Wszyscy otrzymali pamiatkowe dyplomy.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem Janiny Tuckiej.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe