Policjant u dzieci w Kryłowie. Rozmawiali o feriach

  • 21.12.2019, 12:00
  • Źródło: KPP Hrubieszów
Policjant u dzieci w Kryłowie. Rozmawiali o feriach Fot. KPP Hrubieszów
Hrubieszowscy policjanci spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Kryłowie. Podczas pogadanki omówiono zasady bezpiecznego zachowania się podczas zbliżających się ferii zimowych oraz przerwy świątecznej. Dzieci uważnie słuchały rad policjantów i zadawały wiele ciekawych pytań.

Uczniowie przypomnieli sobie jak poruszać się po drodze oraz o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Poruszono również tematykę bezpieczeństwa podczas zbliżających się świąt i ferii zimowych. Mówiono o zakazie odpalania fajerwerków przez osoby nieletnie oraz o tym aby dzieci nie wchodziły na zamarznięte zbiorniki i akweny wodne.

W trakcie spotkania najmłodsi odpowiadali na zadawane pytania, wykazując się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Źródło: KPP Hrubieszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe