Gody Krynickie rozstrzygnięte. Kto dostał nagrody?

  • 21.12.2019, 10:03
  • ak
Gody Krynickie rozstrzygnięte. Kto dostał nagrody? Fot. GOK Krynice
To była pierwsza edycja "Godów Krynickich", czyli bożonarodzeniowych konkursów zorganizowanych przez miejscowy ośrodek kultury, w których oceniano wspomnienia, związane ze świętami, bożonarodzeniowe ozdoby i wypieki.

Za związane ze świętami opowieści jury nagrodziło dwie osoby: Alinę Kniaź z Krynic i Stanisławę Kowalską z Majdanu Krynickiego.

Więcej nagród przyznano w konkursie bożonarodzeniowych ozdób. Wśród dzieci i młodzieży wygrał Mateusz Ryńko z Krynic, drugie miejsce zajęła Izabela Sachajko z Polan, a trzecie Aleksandra Rarot z Zadnogi. W kategorii dorosłych laureatkami zostały:Teresa Sachajko z Polan, Maryla Burda z Majdanu Krynickiego i Agnieszka Rarot z Zadnogi.

Mieszkanki Polan zdominowały podium w konkursie na świąteczne wypieki. Wygrało tamtejsze KGW. Na drugim miejscu znalazły się siostry Jaśmina i Judyta Oryszczakówny, a na trzecim ex aequo: Jadwiga Kurzawskaz Polan i Agnieszka Ryńko z Krynic.

Podsumowanie wszystkich konkursów odbyło się w środę, 18 grudnia. Nagrody laureatom wręczały sekretarz gminy Krynice Jadwiga Chwaleba i dyrektor GOK Joanna Jamroż.

ak

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe